У рамках виїзного засідання Президії Київської Торгово-промислової палати надало свідотство про членство Центру Сертифікації «Халяль Глобал Юкрейн».

Під час свого виступу директор Центру Сертифікації Ібраім Умеров зазначив, що сертифікація Халяль може охоплювати широкий спектр товарів та послуг і відкрити доступ до ринків багатьох мусульманських країн. «Будемо раді співробітництву у рамках Торгово-промислової палати і працювати на користь нашої держави», – зазначив Ібраім Умеров.

Разом із «Халяль Глобал Юкрейн» до лав ТПП України і Київської ТПП увійшло іще 9 нових членів. Виїзне засідання Президії Київської ТПП пройшло 22 вересня 2016 року на території одного із найстаріших членів та засновників Київської торгово-промислової палати КПСП «Арсенал».

На заході були присутні члени Президії Київської ТПП, Президент ТПП України Геннадій Чижиков, директор КПСП «Арсенал» Лихоліт Микола Іванович, голова Постійної комісії КМДА з підприємництва, інвестицій та торгівлі Бродський Олександр Якович, заступник директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА Баган Анатолій Олександрович, Голова Ради директорів міста Києва, генеральний директор ВО «Київприлад» Осадчий Олександр Володимирович, експерт Постійної комісії КМДА Мицканюк Іван Петрович, а також представники підприємств і організацій, що приймаються в члени Київської ТПП та керівники структурних підрозділів Київської ТПП.