Центр Сертифікації «Halal Global Ukraine» є незалежним сертифікаційним органом, що забезпечує контроль виробництва продуктів харчування, товарів та послуг відповідно до канонічних вимог Ісламу (Шаріату).

Мета організації – допомога Українським виробникам в розширенні ринків збуту і налагодженні експортних відносин з мусульманськими країнами. А також захист інтересів споживачів халяльних продуктів і послуг, вироблених в Україні.

Центр Сертифікації «Halal Global Ukraine» не надає консультаційних послуг, не займається роздрібною або оптовою торгівлею або посередництвом у торгівлі, не займається продажем, обміном, здачею в оренду, позикою фінансових ресурсів, сировини або готової продукції, аби це не створювало ризиків Неупередженості.

Керівництво та персонал Центру Сертифікації «Halal Global Ukraine» заявляють про прихильність політиці Неупередженості, політиці Недискримінаційного доступу, і політиці з Якості.

Офіс сертифікаційного центру «Halal Global Ukraine» розташовується в Києві, по вул.Довженко 10, офіс 26. Діяльність організації охоплює всю Україну крім тимчасово окупованих територій.

Центр Сертифікації «Halal Global Ukraine» в своїй діяльності керується приписами Ісламського права, нормами етики і діє в рамках законодавства України і її міжнародних зобов’язань.