Центр Сертифікації «Halal Global Ukraine» є незалежним органом сертифікації, що забезпечує контроль виробництва продуктів харчування, товарів та послуг відповідно до канонічних вимог Ісламу (Шаріату).

Мета організації – допомога українським виробникам в розширенні ринків збуту і налагодженні експортних відносин з арабо-мусульманськими країнами, а також захист інтересів споживачів продуктів та послуг “Халяль”, вироблених в Україні.

Центр Сертифікації «Halal Global Ukraine» не надає консультаційних послуг, не займається роздрібною або оптовою торгівлею або посередництвом у торгівлі, не займається продажем, обміном, здачею в оренду, позикою фінансових ресурсів, сировини або готової продукції, аби це не створювало ризиків для неупередженості.

Керівництво та персонал Центру Сертифікації «Halal Global Ukraine» заявляють про прихильність політиці неупередженості, політиці недискримінаційного доступу та політиці якості.

Офіс центру сертифікації «Halal Global Ukraine» розташований в Києві, по вул. Довженко 10, офіс 26. Діяльність організації охоплює всю Україну крім тимчасово окупованих територій.

Центр Сертифікації «Halal Global Ukraine» в своїй діяльності керується приписами Ісламського права (закони Шаріату), нормами етики та діє у рамках чинного законодавства України та її міжнародних зобов’язань.